WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Wall clock 5784492
nr 578 4492
WALL CLOCK
Gustavianskt, Nyare urverk av Joh. Nyberg, height: 100, slitage, skador.
Gustavianskt, Nyare urverk av Joh. Nyberg, höjd: 100
Condition: slitage, skador
4000
SEK 4700
Monday April 20 2009
at 16:00:00
4.100 kr
3.800 kr
4.200 kr
4.600 kr